2013 yılında kurulan şirketimiz, o günden bu yana Türk Sanayicisine verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle sektöründe kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli ürünleri ve alanında uzman personeliyle hızlı ve etkin şekilde verdiği satış sonrası hizmetleriyle sağlamaktadır. Şirketimizde her aşamada kontrole tabii olup, imalat esnasında kullandığımız tüm parçalar ISO 9001 kalite sistemi standartları ile üretilmektedir. Son teknolojiyle donatılmış makina parkurumuzda, alanlarında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen üretimimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında gerçekleştirilir. Bu nedenledir ki, ürünlerimiz geniş kullanım alanı ile kabul görmüş ürünlerdir. 500 kg kapasiteden 20 tona kadar tüm ebatlardaki vinç çeşitlerini müşterilerimiz için hizmetine sunmuş bulunan firmamız; Elektrikli Caraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makineleri imalatının yanı sıra Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda profesyonelliğini geliştirerek sektörde uzman bir firma haline gelmiştir. Ülkemiz sanayicisine ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalara en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyan firmamız, her zaman her koşulda müşterilerine iyi hizmeti vermekten gurur duymuştur.

Ticaret hayatımıza başladığımız ilk günden beri hizmet verdiğimiz Vinç, yük asansörleri ve kaldırma ekipmanları sektörlerinde en yeni teknolojiyle ulusal ve uluslararası alanlarda siz değerli müşterilerimize verimli ürünler üretmek bu süre zarfında tüm müşterilerimize birbirinden ayırt etmeksizin üstün kaliteli hizmet sağlamaktır. *Verimli sorunsuz üretim,
*Tüm ihtiyaçları tek noktadan çözmek,
*Uzman ve deneyimli kadro ile hızlı ve zamanında teslimat

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız vinç, yük asansörleri ve kaldırma ekipmanları sektörlerinde farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni projeler gerçekleştirmek.
Kurumsal markaların vinç, yük asansörleri, yük kaldırma ekipmanlarını temin etme konusunda,
Personelimizin çalışmak için birbirleriyle yarıştıkları bir kurum olma misyonumuzu gururla taşımaya devam etmek ve bulunduğumuz sektörlerde en iyi konuma yükselebilmektir.